СПРИЯННЯ
ФОРМУВАННЮ І
РОЗВИТКУ ПОДАТКОВОЇ
КУЛЬТУРИ

Через діяльність Асоціації «Податки України» і Навчального центру податкових консультантів холдинг здійснює розвиток податкової культури:

сприяє вирішенню проблем недосконалості норм податкового законодавства України

взаємодіє з владою, місцевими фіскальними та податковими органами

проводить освітню роботу в податковій сфері

СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА

Підтримка і розвиток культури в Україні через участь та спонсорство культурних і масових подій в країні.

Реалізовані нами проекти спрямовані не тільки на сприяння розвитку холдингу, але і на значне розширення рамок співпраці з діловими колами, культурними спільнотами та громадськими організаціями.

Участь у спортивному іміджевому заході – перегони «Місія здійсненна»

У червні 2016 року на автодромі «Феофанія» відбулися унікальні автомобільні перегони для енергійних і ділових людей нашого часу.

Генеральний спонсор – компанія Universum, головним організатором виступила Асоціація «Податки України», а партнером заходу став Навчальний центр податкових консультантів (НЦПК).

Мета заходу – дозвілля та спілкування людей, які формують правову та податкову культуру в нашій державі.

Результатом стало створення сприятливих умов для ведення бізнесу, а саме – конструктивного діалогу та взаємодії між податковими органами, підприємцями і суспільством в цілому.

Участь у культурних подіях – «Equi Jazz Fest»

У вересні 2016 року на території кінноспортивного клубу Equides Club відбулася найбільш очікувана музична подія осені – перший міжнародний фестиваль EQUI Jazz Fest. На сцені зібралися джазисти з усіх куточків світу, щоб дати киянам і гостям столиці можливість насолодитися запальними мелодіями у ритмі джазу.

Партнери заходу – компанія Universum, Навчальний центр податкових консультантів, Асоціація «Податки України» та ін., потішили гостей безліччю інтерактивів, різноманітними сюрпризами та подарунками.

В рамках фестивалю вдалося сформувати у його учасників лояльність до податкової культури та підвищити інтерес до її подальшого розвитку в суспільстві.

Розвиток через підтримку та участь у міжнародних заходах

25 вересня 2016 року в Києві відбувся IV Податковий форум, в якому взяла участь Асоціація «Податки України».

Представник Асоціації підкреслив важливість формування і подальшого розвитку податкової культури, у контексті становлення правової культури в цілому.

Учасники форуму дійшли висновку, що спеціалізація “податковий консультант” важлива як для людини, так для підприємства та держави в цілому.

Розвиток через партнерство

16 грудня 2016 року у Міжнародному інституті менеджменту – МІМ-Київ відбулася урочиста подія «Annual Gathering of MIM-Alumni: TRANSFORM TO BE».

Представники компанії Universum взяли активну участь у події, ознайомивши гостей заходу з діяльністю Асоціації «Податки України» і Навчального центру податкових консультантів.

Окрему увагу було приділено новим тенденціям і трендам у галузі пошуку і підбору професій, серед яких лідируючі позиції займають: digital-комунікації, формат фрілансу і консультування, в тому числі податкове і фінансове.

Розвиток через освіту

Асоціація «Податки України» створена з метою – підвищити рівень податкової культури України, налагодити діалог між владою та представниками бізнесу в фіскальній сфері.

В рамках реалізації стратегічних цілей Асоціації діє Навчальний центр податкових консультантів – єдина на ринку України платформа комплексної підготовки професіоналів широкого спектру знань для вирішення податкових питань будь-якого рівня складності.

  • 24 місяці на ринку
  • 3 успішно завершених курси
  • 35 випускників-експертів