Загальний ресурс

Ми переконані, що успіх, конкурентоспроможність, постійний розвиток і стійкість компанії на ринку в першу чергу забезпечує людський капітал. Необхідність інвестування у цей ресурс з боку роботодавця – перший крок успішного ведення бізнесу.

Знання, освіта, мотивація і розвиток провідних фахівців визначає як їх матеріальний дохід, так і стрімке зростання проектів, над якими вони працюють.

Для нас важлива не тільки кількість отриманих навичок, але і зважене їх використання, постійний розвиток у професійній діяльності. З цієї причини фінансово-юридичний холдинг безперервно залучає мотиваційні програми, завдяки яким люди не зупиняються на досягнутому.

Виходячи за межі щоденної рутини, визначеної посадовою інструкцією та вказівками безпосереднього керівництва, ми прагнемо до досконалості. Найголовніше – це робота людини всередині себе. Фактично, це керівництво самим собою.

 

Наша команда знаходиться на шляху постійного розвитку та навчання, а її основними завданнями є:

  1. Надання необхідних інструментів для формування і зростання професійних якостей співробітників;
  2. Безперервна оцінка своїх можливостей, постановка цілей на короткострокові та довгострокові періоди, аудит їх виконання;
  3. Реалізація прихованих можливостей, розвиток професійних якостей і навичок, формування та корекція цінностей з допомогою різних практик;
  4. Поповнення знань новими тенденціями і змінами, стійке поліпшення в засобах і результатах;
  5. Створення здорової конкуренції, що стимулює бажання завжди вдосконалюватися у своїй галузі.

Завдяки спільній роботі ми стаємо кращими разом, у нас з’являється більше можливостей для розвитку, залучення нових співробітників і демонстрації видатних результатів.

ПЕРЕВАГИ І МОЖЛИВОСТІ

Наш холдинг гарантує:

Програма розвитку

Відповідальний розвиток персоналу

Принцип відбору

Критерії:

Етапи:

Телефонні інтерв'ю
HR-оцінка (психологічна оцінка, soft skills)
Професійна оцінка керівництва (hard skills)
123

Вакансії

Щоб залишити заявку на заміщення вакантної посади або проходження стажування, заповніть анкету, вказавши у темі листа предмет звернення (всі рядки обов'язкові для заповнення).